papagal
de buruiana loredana · publicat 21 decembrie 2008 la 12:54
va rog sa votati dak credeti ca este frumos,dar dak nu va rog sa nu dati 1,va multumesk!!!!!
tag-uri: #pasari
va rog sa votati dak credeti ca este frumos,dar dak nu va rog sa nu dati 1,va multumesk!!!!!