afrodita
de andrei special boy · publicat 23 decembrie 2008 la 19:54
noah..merge...in realitate ma descurtc mult mai bine sunt artist..nu ma prea descurc pe comp la des
noah..merge...in realitate ma descurtc mult mai bine sunt artist..nu ma prea descurc pe comp la des