← galerie

Zakuro/Renee

de ^~O_Netalentata~^ · publicat 28 decembrie 2008 la 08:19

Sal....e primul meu desen pe site.Ma intrebam cum pot vota si comenta.

tag-uri: #zakuro

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.