imi pare rau...
de ionik09 · publicat 28 decembrie 2008 la 15:46
va rog comentatzi la mn ca sa va pot da shi yo inapoi comm ca am nevoie de 20 de comm HELP me!!!
tag-uri: #intunecat
va rog comentatzi la mn ca sa va pot da shi yo inapoi comm ca am nevoie de 20 de comm HELP me!!!