lool este ff greu dupa o pauza lunga de tot ...
de alina<_> · publicat 28 decembrie 2008 la 20:53
4 me friends ... scuzaty ca a iesyt asa groznika ^o^\" dar este foarte greu (imi tremura mana , pff)
4 me friends ... scuzaty ca a iesyt asa groznika ^o^\" dar este foarte greu (imi tremura mana , pff)