← galerie

Pisica mea, Gherulea

de cristiana_maria · publicat 29 decembrie 2008 la 08:32

Sa stiti ca e foarte frumoasa in realitate, nu e chiar asa de oribila!!! E o birmaneza..

Comentarii (8)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.