Pisica mea, Gherulea
de cristiana_maria · publicat 29 decembrie 2008 la 08:32
Sa stiti ca e foarte frumoasa in realitate, nu e chiar asa de oribila!!! E o birmaneza..
Sa stiti ca e foarte frumoasa in realitate, nu e chiar asa de oribila!!! E o birmaneza..