← galerie

Anime Sport Girl

de Rock_Pisikutza · publicat 29 decembrie 2008 la 08:56

Va rog sa nu ii dati nota mica ca am muncit mult la ea si ar fi pacat s-o sterg(eu imi sterg toate desenele cu nota mica ca sa nu am o medie de rahat).Si asta e valabil si cu toate desenele,sa stiti ca eu dau 10 la toata lumea!Si sper sa va placa.

Comentarii (4)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.