Anime Sport Girl
de Rock_Pisikutza · publicat 29 decembrie 2008 la 08:56
Va rog sa nu ii dati nota mica ca am muncit mult la ea si ar fi pacat s-o sterg(eu imi sterg toate desenele cu nota mica ca sa nu am o medie de rahat).Si asta e valabil si cu toate desenele,sa stiti ca eu dau 10 la toata lumea!Si sper sa va placa.
