← galerie

fata pe care am visato aseara

de Mihnutz · publicat 29 decembrie 2008 la 09:36

ma rog fata aia ere mult mai frumoasa da nu am putut sa o fac ca acolo

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.