← galerie

m-am grabit dar marog anime

de Kaname* · publicat 29 decembrie 2008 la 10:17

pt. gabita_20 nu a iesit bn pt. ca tre sa ma duc undeva dar mai vin

Comentarii (6)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.