← galerie

desen

de geoby · publicat 29 decembrie 2008 la 10:57

acesta este un desen facut fara prea multa insipiratzie...facut pe moment...shtiu k nu o sa va plak.

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.