← galerie

drawing....:)) da m glumit:D

de aizome · publicat 29 decembrie 2008 la 12:19

..e naspa rau ..X( dra in fine ... :)) nu nu am mai avut nici un cont dar am mai desenAT PE PAINT:d

Comentarii (11)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.