← galerie

Anime Sad (ca mine)

de ***Alexandra-1997*** · publicat 29 decembrie 2008 la 13:12

sunt rea ,nepasatoare si nu stiu sa-mi fac prieteni?

Comentarii (37)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.