← galerie

prin ce parte a paginii e casta aia ca mi se pare ca am 20 din toate pe unde ex:dreapta sus ... unde

de Mihnutz · publicat 29 decembrie 2008 la 15:13

si tre sa dau click sa vad cum a desenat ca sa pot sa coment si sa vot?? scz ca is stresant da nush

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.