← galerie

micro-uzi

de grasoo · publicat 29 decembrie 2008 la 17:55

e primul meu desen, asa ca am avut ceva dificutati, sper sa nu ma injurati

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.