← galerie

Steaua Nordului

de sakura_11 · publicat 29 decembrie 2008 la 20:26

Sper sa va placa! Va rog sa treceti si pe la UchihaSasuke si pe la Diana_si_Dora Va tog!

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.