← galerie

omul de zapada

de hamham2 · publicat 29 decembrie 2008 la 21:29

acest de sen este facut de marya5k dar din gresala am uitat ca fratele meu si-a lasat acontul .

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.