omul de zapada
de hamham2 · publicat 29 decembrie 2008 la 21:29
acest de sen este facut de marya5k dar din gresala am uitat ca fratele meu si-a lasat acontul .
tag-uri: #voti si no-sa regretati returnez
acest de sen este facut de marya5k dar din gresala am uitat ca fratele meu si-a lasat acontul .