← galerie

O domnisorica

de silly_girl · publicat 4 ianuarie 2009 la 15:54

cel mai realist desen al meu. cred ca imi revin puterile,dupa osteneala cu rezumatul ala...:)

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.