← galerie

contaminare....si exterminare......

de Diana26 · publicat 13 ianuarie 2009 la 19:08

Epilog-Sa speram ca,gaina cea rotofeie a lui cimmaron n-a apucat virusul..nu de alta,dar era deja in tava!...-D

Comentarii (19)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.