← galerie

o fata

de scumpik97 · publicat 14 ianuarie 2009 la 19:19

nu e f. reushit...v-am spus ca nu ma pricep la desenat oameni...!:-)

tag-uri: #fata#urat

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.