← galerie

vis

de gandia · publicat 24 ianuarie 2009 la 22:21

poate k nu e la fel de frumos k si celalalte desene, dar sper sa trezeask in voi un sentiment placut

tag-uri: #speranta

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.