← galerie

... o intrebare simple desi nu vreau sa credety ca sunt ca si altii dar credeti...

de alina<_> · publicat 26 ianuarie 2009 la 13:10

ca ar trebuii sa plec? au da 1. nu desenez deloc bine, 2.se pare ca sunt unii care nu ma suporta-_-

Comentarii (8)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.