← galerie

i\'m sad

de The Blooded Rose · publicat 28 ianuarie 2009 la 19:56

sunt trista pt. ca nu am prieteni pe acest site si cred ca voi iesii de tot dar nimanui nu-i va pasa

tag-uri: #sad#girl

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.