← galerie

trandafir =))=))=)) cika .. trebuia sa fie sau ceva de genul XP

de alina<_> · publicat 31 ianuarie 2009 la 13:45

vai ... dragii mei prieteni nu mai styu sa desenez ... sa ma ajute cineva plssss .... va rog eu mult

Comentarii (5)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.