← galerie

Chrono ... pfoaii a trecut ceva tymp de cand nu lam mai desen ...

de alina<_> · publicat 3 februarie 2009 la 15:38

asa de mult tymp incat am uitat si cum trebuie desenat O.o o.O

Comentarii (6)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.