← galerie

Ny RuLeS

de vulpitza :X · publicat 8 februarie 2009 la 09:31

dedicatie pt k-flow (nu e pe sit)... hai ca ma pricep si eo un pic la graffuri.. :D

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.