← galerie

anime kitty .. o mare porcarie O.o o.O

de black`rose · publicat 12 februarie 2009 la 19:56

si acum pe bune chiar este nashpa .. ce spuneti ? sal sterg? :> eu cvred ca da . ar trebui sal sterg

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.