← galerie

doua balonashe ;)) in forma de inimioare ... fiirar am folosyt si blur -_-\"

de black`rose · publicat 13 februarie 2009 la 18:33

sigur arata ca naiba mare :((:(( dar ce sa fac ???? ~X( astay viatza ...

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.