← galerie

I\'m always thinking of you

de ranko-chan · publicat 14 februarie 2009 la 15:22

am desenat-o in propriul meu stil, si parca e cam ciudata... dar nu sunt dezamagita de cum a iesit:P

Comentarii (22)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.