← galerie

Spuneti-mi domnisoara \"Nu-ma-pricep-la-portrete\"

de miel.. · publicat 24 februarie 2009 la 17:41

Si totusi, acest desen este dedicat cuiva: Teodorikai si Aliosei, cu drag :)

tag-uri: #miel

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.