← galerie

scrisoare de adio...pe klk scriu aiurea...:\'(

de hinata_kaname · publicat 26 februarie 2009 la 16:23

draga iubite,eu cel mai mult pe pamant te ube pe tn.insa eu acum tb sa plec pt k asa e cel mai bn.

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.