scrisoare de adio...pe klk scriu aiurea...:\'(
de hinata_kaname · publicat 26 februarie 2009 la 16:23
draga iubite,eu cel mai mult pe pamant te ube pe tn.insa eu acum tb sa plec pt k asa e cel mai bn.
draga iubite,eu cel mai mult pe pamant te ube pe tn.insa eu acum tb sa plec pt k asa e cel mai bn.