← galerie

....teddies

de denysuca13 · publicat 4 martie 2009 la 18:01

e primul meu desen....nu e reusit dar macar am incercat....si voi incerca sa mai fac desene...:D

tag-uri: #ursuleti#ted

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.