la cimitir:))
de ionik09 · publicat 5 martie 2009 la 16:59
shi ce daca lam copiat macar am gasit shi yo ceva ce sa desenez harab nam sa desenez:((
tag-uri: #intunecat
shi ce daca lam copiat macar am gasit shi yo ceva ce sa desenez harab nam sa desenez:((