← galerie

la cimitir:))

de ionik09 · publicat 5 martie 2009 la 16:59

shi ce daca lam copiat macar am gasit shi yo ceva ce sa desenez harab nam sa desenez:((

tag-uri: #intunecat

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.