← galerie

anime

de me alexa · publicat 14 aprilie 2009 la 09:37

o fata anime..este prima mea fata anime..asa ca va rog dati note mari..chiar daca nu mia iesit bine.

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.