Twilight
de alexandra16 · publicat 14 aprilie 2009 la 16:25
concurs deea_12ani.5 ore mia luat sa fac desenul.sper ca acele 5 ore nu se duc in zadar.oricum pt Lorson,pantera100,olipia,ToffyAndJoy,Talentata98,Lavi_dragutza,me bya yonika ,onyka_dulcik,deea-dia,^-^friends^-^ si pt toti fanii Twilight.va poop pe toti:*
tag-uri: #ana14m06
