← galerie

curcubeu... culori de liniste...:D

de GuzeL · publicat 20 aprilie 2009 la 20:24

as mai fi lucrat la el dr nu mai am cerneala...:((

Comentarii (36)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.