← galerie

BlAk

de Impossible · publicat 21 aprilie 2009 la 14:59

va rog nu ma criticati prea aspru fiindk e primul meu desen, si knd l-am faqt eram km suparata :(

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.