Bule de sapun
de Andra_PussyCat · publicat 23 aprilie 2009 la 16:59
Bule de sapun... cam atat. Pauza m-a afectat, nu prea mai stiu deloc sa desenez. Voi ce credeti ?
Bule de sapun... cam atat. Pauza m-a afectat, nu prea mai stiu deloc sa desenez. Voi ce credeti ?