← galerie

O pana

de Andra_PussyCat · publicat 7 mai 2009 la 20:59

Imi cer scuze, Oblia (papagalul meu) pt. ca ti-am smuls pana ca dementa si ti-am desenat-o !

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.