← galerie

Kanon [An Cafe] (P.S. Nu e EMO, e Visual Kei XD ...si e baiat :)) )

de paradiss2008 · publicat 15 mai 2009 la 18:53

OfF ce imi plk baietzii astia de la An Cafe XD chiar dak nu prea imi ies :))

Comentarii (14)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.