← galerie

Tommy si al-3-lea Best Friend:Mingea:)) (VA ROG SA CITITI SI DESCRIEREA,NU E VORBA DESPRE VOTURI)

de Tommy_Pickles · publicat 17 mai 2009 la 11:02

STIU CA AM MAI FACUT UN DESEN CU EL APROAPE LA FEL,DAR NU ERAU PRAJITURI,CI O MINGE.

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.