← galerie

peisaj dwe iarna

de º · publicat 23 mai 2009 la 20:43

jitu ca ne aflam in opusul iernii,dar m-a pus mama sa fak un peisaj dwe iarna ca ei ii plac

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.