← galerie

in the heart by wires

de yo-soy-anny · publicat 5 iunie 2009 la 11:49

o inima prinsa in sarma!auci!trebuie sa fi fost o despartire dureroasa

Comentarii (4)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.