← galerie

mie imi plzce....

de ancutzik_hip-hop · publicat 10 iunie 2009 la 19:13

mi-a venit inspiratia uitandu-ma pe geam la ploaie :)

tag-uri: #umbra

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.