← galerie

La multi ani mie [zi de nastere]..[12 ani implinesk] si Sanzienelor !

de alisuka2009 · publicat 24 iunie 2009 la 09:09

Mi`ar placea sa primesk macar un desen dedikat...:X:X:X La multzi ani!

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.