← galerie

Scuze,nu-ti vad desenul...

de Shion224 · publicat 28 iunie 2009 la 07:52

...pentru ca am plans prea mult cand am aflat ca Michael Jackson a murit...

Comentarii (4)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.