ada_will
Zuzy
📍 Brasovmembru din 19 ianuarie 2008
Salutare...<
Ma numesc Adina,si imi place sa desenez
Imi place stilul emo,punk,goth.....etc....
Imi place:Evanescence
Rammstein
Etc...
Ce s
Ma numesc Adina,si imi place sa desenez
Imi place stilul emo,punk,goth.....etc....
Imi place:Evanescence
Rammstein
Etc...
Ce s
62
desene
9.73
rating mediu (503 voturi)
79.0
rată succes
189
com. date
182
com. primite
0 desene
Se încarcă…
