ada_will

ada_will

Zuzy
📍 Brasovmembru din 19 ianuarie 2008
Salutare...<


Ma numesc Adina,si imi place sa desenez










Imi place stilul emo,punk,goth.....etc....




Imi place:Evanescence






Rammstein




Etc...


Ce s
62
desene
9.73
rating mediu (503 voturi)
79.0
rată succes
189
com. date
182
com. primite
0 desene

Se încarcă…