dragostea e oarba

dragostea e oarba

28 animembru din 28 ianuarie 2008
De ce?De ce-mi faci toate astea?!Nu ti-am facut nimic!Sunt doar o fata de 10 ani!Nu ti-am facut nimic rau!!Daca vreodata iti voi afla numele ma voi ruga la Dumnezeu sa...fi macar umpic mai buna te rog macar zi-mi numele tau te rog!!
147
desene
9.65
rating mediu (1493 voturi)
98.1
rată succes
0
com. date
262
com. primite
0 desene

Se încarcă…