sakura_chan

sakura_chan

Cristina
32 ani📍 bucurestimembru din 8 martie 2008
Olla bun venit pe profilul meu ma numesc Cristina am 13 ani imi place sa ma jok pe calculator,sa desenez(desenez mai bine in realitate) numi place scoala,imi place sami fac prieteni noi,sa lucrez la siteuri,sa vb la telefon cu prieteni.Singurele animale pe care le am sunt 2 papagali pe nume Kiki si Rikki. Animeurile mele preferate sunt: blood,inuyasha,naruto,mew mew power,trigun si etc

Cam atat am de zis ceao!!
5
desene
8.91
rating mediu (17 voturi)
30.3
rată succes
2
com. date
9
com. primite
0 desene

Se încarcă…