dark_angel2220
29 animembru din 27 martie 2008
HI ALL
Hi all ma kiama @ndree@ shi am 11 any. Desenele mele nu-s chiar grozave (va las pe voi sa spunetzi ce credeti)! Imi place naruto! Personajele mele din naruto is Temari shi Gaara! ID meu ii ... ! Dak vretzi sa il aflati intratzi pe http://xat.com/TemariGroup sau pe http://xat.com/pink_girl_love_black_boy (is cheaturile mele)!
P.S. Imi place negrul shi rozul!
Akum o poezie pt voi
Hai sa dam mana cu mana Cei cu 4 la romana Shi cu 2 la geografie Dao incolo de chimie Hai sa copiem vecine Vin o-ncoace langa mine Da fitzuica la un loc Amandoi s-avem noroc Amândoi urâm franceza Amandoi uram engleza Mate chiar k ne framanta Si diriga nu ne-ncanta Unde-i unul nu-i putere La suflat si copiere Unde-s doi puterea creste S-apoi nota se mareste!
Hi all ma kiama @ndree@ shi am 11 any. Desenele mele nu-s chiar grozave (va las pe voi sa spunetzi ce credeti)! Imi place naruto! Personajele mele din naruto is Temari shi Gaara! ID meu ii ... ! Dak vretzi sa il aflati intratzi pe http://xat.com/TemariGroup sau pe http://xat.com/pink_girl_love_black_boy (is cheaturile mele)!
P.S. Imi place negrul shi rozul!
Akum o poezie pt voi
Hai sa dam mana cu mana Cei cu 4 la romana Shi cu 2 la geografie Dao incolo de chimie Hai sa copiem vecine Vin o-ncoace langa mine Da fitzuica la un loc Amandoi s-avem noroc Amândoi urâm franceza Amandoi uram engleza Mate chiar k ne framanta Si diriga nu ne-ncanta Unde-i unul nu-i putere La suflat si copiere Unde-s doi puterea creste S-apoi nota se mareste!
4
desene
9.48
rating mediu (47 voturi)
111.4
rată succes
18
com. date
19
com. primite
0 desene
Se încarcă…
