ardeia

ardeia

29 animembru din 12 iunie 2008
Salut!!!!!!!!!!!!! BUN VENIT!!!!!!!


....sunt andreea si n-am acest cont de mult....imi place sa desenez chiar daca ultimele desene sunt jalnice, asa ca va rog sa nu le luati in seama pentru ca nu le-am facut decat pentru a putea vota......si inca ceva va rog sa va uitati si pe pagina 2!!!!!
19
desene
10.00
rating mediu (115 voturi)
60.5
rată succes
18
com. date
35
com. primite
0 desene

Se încarcă…